איך נסדר את החלל שלנו בצורה טובה יותר?

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
כל יום נעבור באותו מקום, באותו מסדרון ונלך למטבח ומשם לאמבטיה ואחרי זה לחדר השינה ולחדר כביסה ואולי נסיים במרפסת עם כוס יין כי עבר עלינו יום קשה.

בינתיים יש לנו ערמות של כביסות על הספה בסלון (במקרה הטוב) בממ"ד, שמשמש אותנו למחסן, מלא דברים שאגרנו במשך כמה שנים, מיליון סוגי נעליים שחלקם לא נעלנו שנים וכל מיני פריטי ריהוט שהמשכנו איתם מהדירה הקודמת או שסתם נאספו במשך השנים – בקיצור יאללה בלגן.

אז אחרי שהבנו את המצב וקיבלנו החלטה שבא לנו לחדש ואנחנו רוצים לעשות סדר ולהגיע לחלל נעים יותר שתהיה אווירה טובה וחלל פרקטי שיענה על הצרכים שלנו נתחיל בכמה צעדים כדי להתכנס לדבר הזה בצורה חכמה.
1. ס-ד-ר וארגון
המילה סדר, כל היום אנחנו שומעים אותה,
אם זה לסדר את הבית, את החדר, לעשות סדר במקרר, במטבח ולהיות סביב זה כל יום כל היום! לא תמיד בא לנו אבל כשאנחנו רוצים לחדש ולעשות שינוי סדר זה אחד מהדברים שבהחלט יעזרו לנו. מה טוב בסדר? שסוף סוף הזדמנות להיפרד מהספה שעברה בירושה או מהפריט שעובר איתנו כל בית וממש עבר זמנו.
2. תקציב – שמתחילים שיפוץ/הום סטיילינג או סתם שינוי "בקטנה" מבינים את המשמעות של תקציב בצורה טובה יותר. תבנו את התקציב שאתם רוצים להשקיע ובהתאם לזה תדעו לאיזה חנויות ללכת.
3. אם יש לכם ארון שאתם סבבה איתו ולא בא לכם להשקיע כסף בארון חדש יש פתרון ממש מגניב שנכנס לטרנד חזק בתקופה האחרונה וזה חיפוי בעזרת מדבקות עמידות שמודפסות בכל צבע וגוון ומקבלים נראות של ארון חדש ויפה יותר מקודמו!
אגב, אפשר להשתמש בטכניקה הזו כמעט בכל דבר בבית אפילו במזגנים!
4. ואם אנחנו באווירה כבר של התחדשות הגיע הזמן להוציא את הפרחים הנבולים במרפסת שאנחנו ממש גרועים בלהשקות אותם ולהתחדש בצמחייה מהממת חדשה דנדשה,
אם אתם גרועים כמוני בלטפל בצמחים יש היום מגוון מטורף של צמחיה מלאכותית שיכולים לשדרג לכם את הלוק בצורה מטריפה.
5. בוא נתייחס לקירות שלנו בכבוד! אם יש לנו קיר ריק שהוא לב הבית בוא נטפל בו אם זה בזריקת צבע מרענן, בטפט שאני מאוד אוהבת ולגמרי נותן מראה מבטיח או ספריה מרשימה שנדאג לאבזר אותה בספרים ואקססוריז.

אז עצה שלי, תתחילו עם דבר אחד או שניים ואם אתם ממש אבודים תמיד אפשר לקבוע פגישת ייעוץ שתעשה לכם סדר בבלגן.