5 טיפים איך לחדש וליצור חלל הרמוני בבית

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

 5 טיפים איך לחדש וליצור חלל הרמוני בבית

בואו נדבר על זה! כמה פעמים אנחנו עוברים בבית ויש לנו בלגן בעיניים? בלגן שמדיר שינה מעינינו מגוון שלכם של דברים, פריטים, אוספים אשר אינם מסתדרים לנו בבית. בפועל, מדובר על אינספור של פריטים אשר אספנו במהלך השנים וחיברנו יחד ובאיזשהו זמן בחיים קצת נמאס לנו מהם ובא לנו לחדש. אנחנו רוצים לשנות אווירה, ליצור אווירה של חלל נעים, חמים, פרקטי שיענה על הצרכים שלנו ויהווה לנו בית חם, מעוצב ועשיר עיצובית.

כאשר אנחנו מגיעים לרגע שבא לנו לחדש אנחנו לא כל-כך יודעים כיצד לחדש ומה לעשות כדי שכן תיווצר הרמוניה בחלל ולא מיקס של דברים מכל טרנד שהיה אי פעם.

אז הנה 5 טיפים אליכם שבכל זאת תוכלו לחדש:

 1. תעשו סדר בדברים, אם יש דברים ישנים, פריטים שכבר תם זמנם והם לא מסתדרים לכם בחלל תמכרו!
  או תמסרו – אל תחששו להיפרד מרהיטים ישנים, תזכרו שאחרי כל פרידה מגיע משהו חדש.
  יש היום אינספור של פריטים במחירים זולים ואטרקטיביים שתוכלו לרכוש במקום מה שיש לכם היום, מגוון שלם של רהיטים תוכלו למצוא במספר רב של חנויות ברחבי הארץ.
  דבר חשוב מאוד – לפני שאתם ניגשים למשימה וחושבים על הריהוט החדש שאתם מעוניינים לרכוש, תבנו לכם תקציב מסודר ובעזרתו תדעו באיזה חנויות להסתובב ולחפש.

"תזכרו שאחרי כל פרידה מגיע משהו חדש"

 1. .לא בא לכם להיפרד?
  יש לכם רגש חזק לרהיט מסוים? ואתם בכל זאת אתם רוצים להשאיר אותו?
  אז אתם בהחלט יכולים לקנות צבע מגניב, שישבור לכם את הצבעוניות שקיימת לכם בחלל ולצבוע אותו לבד – מה שנקרא בשפה המקצועית: DIY.
  יש היום מגוון של גוונים לצביעת ריהוט שתוכלו לקנות בכל חנות לצבעים וכלי עבודה. איך לעשות זאת בפועל? יש הדרכות ביוטיוב, יש היום אנשי מקצוע שזהו תפקידם או פשוט לבקש מבן משפחה מוכשר שיעזור לכם במשימה 🙂
 2. אתם יכולים בהחלט לקחת חלק מהדברים שיש לכם היום ולעשות להם MakeOver. למשל, אם יש לכם כורסה שאתם אוהבים תרפדו אותה מחדש בטקסטורה מגניבה וכך תחיו אותה מחדש.

 

"צמחייה מביאה עמה חדשנות וצמיחה"

 1. תוסיפו צמחייה, צמחייה מביאה עמה חדשנות וצמיחה ותמיד משדרגת את החלל. יש מגוון של עציצים ומעמדים דקורטיביים שיכולים להוסיף לכם לבית. את רוב העציצים, המעמדים והצמחייה אני נוהגת לרכוש במשתלות, ישנן מגוון של משתלות בארץ – אני מאוד אוהבת ללכת למשתלת "ירוק ישראלי" אפשר למצוא שם מגוון שלם של מעמדים וצמחייה, הן אמיתית והן מלאכותית שתוכל בהחלט לשדרג לכם את עיצוב הבית או עיצוב המשרד.
מתוך פרויקט שפירא, רמת גן
 1. אם יש קירות ריקים, תבחרו כמה קירות משמעותיים בבית, כאלה שתרצו להתייחס אליהם באופן מובהק, למשל, קיר פינת האוכל, קיר הטלוויזיה, קיר הכניסה לבית וכו' תשלבו בהם חיפוי עץ/טפט/צבע/אומנות/מדפים עם אקססוריז/ספרייה וכו׳. בעזרת אלו תוכלו להתחיל וליצור שינוי משמעותי באווירה שלכם בעיצוב הבית או בעיצוב המשרד, תשפיעו על הסביבה שנמצאת עמכם ותיהנו מתוצאה מדהימה ואנרגיה גבוהה!