איך ניתן לעצב ולייצר מקום מזמין

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
"אנחנו עוברים דירה, ממש עוד מעט, ואנחנו רוצים איזשהו טאץ'
שלא יהיה משעמם, שיהיה עניין, צבע, חיים, שיהיה מקום שנוח בו ונעים לנו בו, שנוכל לרבוץ על הספה ופשוט ליהנות ממה שאנחנו רואים אבל הבעיה שזו דירה שכורה, אז מה עושים?"
ככה בדרך כלל נפתחים המשפטים הראשונים עם לקוחות שעוברים דירה, תמיד יש את "החשש" שבגלל שמדובר בדירה שכורה אז לא ניתן לעצב אותה ולייצר מקום שנוח בו, מקום שמזמין.
אז חברים, אני שמחה לבשר לכם שאתם טועים! גם דירות שכורות ניתן לעצב, לעשות מהן מקום שבהחלט מעוצב באופן מזמין, חם, דירה שתהיה בה צבע, אווירה טובה וחיים.
איך עושים זאת? אתם בטח תוהים.
נתאים את הקונספט העיצובי ונתאם את החנויות לתקציב שלכם.
נאבזר את הבית בפריטים הנכונים, נכניס צבע לחללים החשובים בבית ונכניס חום ועושר בשימוש בחומרים, טקסטורות ודקורציות.
לדוגמה, אתם יכולים לבחור לשים דגש על החלל המרכזי – לצבוע את קיר הסלון בצבע מעניין, לאבזר את הבית בתמונות שיכניסו אתכם לאווירה חמה יותר, לשים שטיח יפה שיכניס עוד רובד של חום ונעימות לבית, לתלות גופי תאורה מעניינים (עם המבחר שיש בשוק היום ניתן למצוא אינספור גופים במחירים אטרקטיביים), תוסיפו צמחייה דקורטיבית שתעשיר את החלל וכך במספר פעולות קטנות תוכלו להשיג חלל הרבה יותר נעים ומזמין במינימום תקציב.
לסיום, אל תשכחו שבסופו של דבר בית זה בית, לא משנה אם אנו גרים בשכירות או לא, אנחנו תמיד נרצה להרגיש בבית! ושתהיה לנו תחושה של שייכות. אז חברים, החיים הם כאן ועכשיו – אל תחכו! תנצלו את הרגע ותיהנו מהבית השכור שלכם שהולך להיות הבית שלכם לתקופה הקרובה.