הבית ברעננה

- PROJECT INFO

על הפרויקט

כשריצה ועיצוב נפגשים

מי שמכיר אותי ומי שלא, יודע שאחד מהתחביבים האהובים עליי הוא ריצה, אני אוהבת לרוץ בשעות ההזויות של הבוקר, מודה שאני לא תמיד מתמידה כי החיים דינמיים וכי החורף שובר אותי לפעמים אבל הריצה זה הנשמה שלי, אני נמצאת בקבוצת ריצה מדהימה שהיא הבית השני שלי, שם הכרתי ואני מכירה אנשים מדהימים שמזמן הפכו לחברים.

את הקיסלרים – רחל ואורן קיסלר, אני מכירה דרך הקבוצה, בחמש וחצי בבוקר כשיש כאלה שמסתובבים לצד השני של המיטה אנחנו בתל אביב מתחילים ריצת חימום 😉

יום אחד במסגרת הריצה רחל פנתה אליי במטרה לעשות מהפך לחלל הציבורי שלהם לא ידענו לאן זה יוביל אותנו. התחלנו תהליך באמת מרתק, הרעיון היה להפוך את החלל המרכזי לחם יותר, נעים יותר, חלל שיחבר בין בני המשפחה ושיהיה להם אווירה יותר מיוחדת במיוחד שהם מארחים הרבה.

אחד האתגרים היה קיר הכניסה לבית שממשיך באלכסון עד קו היציאה למרפסת. את הקיר פתרתי בעזרת תמונות בשחור לבן, בגדלים שונים שיצרו לנו קיר גלריה אחד גדול, מרשים וגרפיקות שמתחברות אחד עם השני בצורה הרמונית.

את פלטת הצבעים בחרנו בקפידה לאחר מספר ניסיונות של גוונים החלטנו ללכת על גוונים עדינים שעדיין יוצרים חמימות – אפור, ורוד, שחור, לבן ועץ שאותם שילבנו בקירות, בריהוט ובאקססוריז של הבית. ויש לומר סחטיין לאורן שזרם איתנו על הורוד 😎

את הנישה במטבח של הארון פתרתי באמצעות טפט גרפי שמתקשר לקיר הגלריה ומחבר לנו את כל הבית כחתיכה אחת.

כך קיבלנו חלל אחד הרמוני, זורם ומאחד ששינה את כל התחושה בבית.

 

פרויקטים נוספים

משרדים
משרדים