חברה ליזמות ונדל"ן

- PROJECT INFO

על הפרויקט

חברה שעוסקת בנדל"ן ויזמות עוברת לבית חדש, כשהתחלתי את תהליך התכנון היה חשוב לי לשמוע מהם מה הם מחפשים? איזה ערכים הם מעוניינים להביא לידי ביטוי? מה החזון שלהם? מה האני מאמין שלהם? ומה הדבר שהכי חשוב להם בעיצוב? באווירה? בחוויה? איזה חוויה הם רוצים לתת לעובדים שלהם?

איזה חוויה הם רוצים לתת ללקוחות שלהם? מה הסיפור שהם רוצים לספר?

האמת, שאני חייבת לשתף אתכם במשהו, רגע לפני שהמוח שלי מתחיל להשתולל ולעבוד נון-סטופ על צבעים, טקסטורות, חומרים, גרפיקות הדבר הכי חשוב שאני עושה הוא שיחה, שיחה אחד על אחד עם הלקוחות שלי.

מה מטרת השיחה? להבין בדיוק את כל השאלות שהעלתי מעלה ולגרום לי להבין איך אני כמעצבת מייצרת להם את מה שהם חולמים ומעבירה את הסיפור שלהם בעזרת הכישרון הייחודי שלי.

אני כמעצבת אוהבת להשתגע, יש היגידו שהעיצובים שלי הם לא משהו רגיל, אני אוהבת להכניס צבעים, חיים, לגרום לסיפור שלכם להיות מסופר בצורה ייחודית ושונה!

אחד מהדברים שאני מאוד אוהבת להכניס בעיצובים שלי מלבד צבעים הם גרפיקות, תמונות ויצירות מעניינות שיכניסו את הטוויסט בתוך כל הדבר הזה!

הפעם בחרתי להשתמש באומן המוכשר, עמית שמעוני, ומי שיצר את הדבר המטורף הזה שנקרא Hipstory By Amit Shimoni

יחד עם הצבעוניות של החלל וכל הנלווים אליה יצרתי חלל שונה, אחר ובהחלט יזמי.

אז אפשר לסכם בכך שלא משנה אם אתם בבית שלכם או במשרד שלכם תמיד אבל תמיד תצאו מהקופסא ואני בטוחה שתגיעו למקומות מופלאים כי –

 

 

תעוזה זו לא מילה גסה.

פרויקטים נוספים

משרדים
משרדים