גרפיטי ספייס, תל אביב

- PROJECT INFO

על הפרויקט

״אני מת על גרפיטי! יש בזה מכלול שלם של רגשות ווייב שגורמים לך פשוט לעוף על זה״

כחלק משיחת החזון והערכים של העסק ושל הלקוח כבן אדם, שאותה אני נוהגת לעשות עם הלקוחות שלי *כדי להתחבר לרגש ולרצון המדויק שלהם!* אחד מהמשפטים שנחקקו בי הוא המשפט הנ"ל שגרם לי להתחבר למשמעות של הגרפיטי ולצאת הרבה מעבר לקופסה בעיצוב המשרד. ולכן, כשבעל העסק הוא חובב גרפיטי אי אפשר שלא לשלב את זה כחלק בלתי נפרד ומשמעותי מהקונספט שאומר המון כשלעצמו: עולם הגרפיטי מטבעו עולם צבעוני, מלא חיים, נותן אנרגיה בשמיים, נותן מראה צעיר, רענן, כייפי ותחושה של שייכות – יש לנו כאומנים משהו להגיד – יש סיפור שלם מאחורי זה.

הגרפיטי שהתחיל כאומנות רחוב היווה לי תוואי מהותי ביצירת הקונספט והרגשתי בחלק מתהליך העיצוב את תחושת אומנות הרחוב הזו, אותה היה חשוב לי להטמיע בעיצוב הפנים של החלל. יצירת ה״רחוב״ בסביבת עבודה זו הייתה כאבן דרך בעיצוב, שלא יהיה עוד משרד רגיל, אלא משרד שאנשים ירגישו בו בבית שלהם, ברחוב שלהם, בסביבה שלהם.

עולם החומריות בפרויקט נלקח מעולם ״הרחוב״ אשר בא לידי ביטוי בחומרים תעשייתיים – הגרפיטי, הלבנים, כמובן שהצמחייה היא חלק בלתי נפרד ולסיום – הקורטן שהוא סוג של חלודה משופשפת הנותן מראה תעשייתי, מיוחד ופשוט.

מה שיפה בכל הסיפור הזה בעיני שגם אווירת רחוב יכולה לשמש כמשרד וזה סוד הקסם בעיצוב פנים.

פרויקטים נוספים

מגורים
מגורים