דירת הנופש "על השוק" I יפו, ירושלים

- PROJECT INFO

על הפרויקט

דירת הנופש "על השוק" I יפו, ירושלים

הדירה משתרעת על 54 מ"ר על שוק מחנה יהודה בירושלים וצופה על כל רחוב יפו, הרחוב המרכזי המוביל לשוק.

התכנון בפרויקט זה היה כרוך במספר אתגרים, היות וקיבלתי חלל עם תקרה מקומרת מלאת קשתות וזוויות אשר יוצרת הרבה עניין בחלל, נדרש תכנון מוקפד יותר וביצוע התאמות בשטח.

הדירה הינה דירת נופש המיועדת ל-AIR BNB ללקוחות היה חשוב שהדירה תשדר את האווירה הירושלמית של השוק, את האותנטיות ושתהיה גם חדשנית ומיוחדת, שאנשים שיבואו לבלות בה יבינו שזו לא עוד דירה נוספת בבניין אלא אחרת, שונה שבהחלט תגרום להם להרגיש משהו.

ההתאמות לתקרה נעשו במספר מקומות בשטח, תכנון הוילון בויטרינה שמשקיפה על כל רחוב יפו, פרט שנראה כזה פשוט אבל מכיל בתוכו הרבה תכנון ומחשבה. יצרנו מסילה סופר מיוחדת שמתקפלת ומתעגלת עם הקיר כדי לקבל פרט יוקרתי ומדויק לחלל.

הפרט השני, קיר גב המיטה. תכננתי ועיצבתי גרפיקה מיוחדת שמכילה בתוכה איור של שוק מחנה יהודה. הגרפיקה נותנת זיקה לאזור ומכניסה את השוק לחלל. הקיר עשוי מהרבה זוויות ומתעגל כלפי מעלה, נעשתה פה עבודה מדויקת שהרעיון מאחוריה הוא שהפוקוס המרכזי של השוק יהיה באמצע הקיר כדי שהוא לא ייחתך מהזוויות ותאבד לנו התמונה.

הפרט השלישי, ארון נגרות בהתאמה אישית, הארון נוצר במיוחד ובהתאמה אישית לחלל, הארון מתעגל עם הארון כלפי מעלה ונותן לנו תחושה של קשת התואמת לתקרה בחלל.

כך יצרנו את דירת החלומות שלהם שכל מי שנכנס אליה אומר פשוט WOW.

פרויקטים נוספים

משרדים
משרדים