אחסון "וחבריו"

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
אחסון מהווה את אחד הצרכים הגדולים והחשובים ביותר כאשר ניגשים לעצב חלל, בין אם החלל הוא המשרד שלנו או הדירה בה אנו מתגוררים. היום, יש אינספור דרכים עיצוביים ופונקציונליים אשר ניתן לממש אותם על מנת למקסם את החלל ולהגיע לניצול מרבי של כל חלק בבית או במשרד עבור אחסון.
ברוב הבתים והדירות אחסון הינו צורך מהותי, אין לנו אף פעם מקום להכל, ואנחנו? טיפוסים אגרנים שתמיד צריכים שיהיה מקום "לדחוף" ולשמור את כל הדברים שקשה לנו להיפרד מהם. אם זה למשחקים של הקטנים שלנו, לצלחות וכלי אוכל במטבח, לעיתונים שאנחנו שומרים, לכלים מיוחדים, לאוסף נעליים שיש לנו ולעוד כל מיני פיצ'פקס שאנחנו מנסים "לדחוף" במחסן בבית.
חשוב מאוד כשמשפצים דירה או נכנסים לדירה חדשה לשים דגש על עניין האחסון, קודם כל להבין מה אנחנו צריכים לאחסן כדי שבסוף יהיה לנו סדר בעין, יהיה מקום לכל הדברים האלה והם לא "יחרבו" לנו את העיצוב והסדר של הבית.

אז מה אפשר לעשות?

1. אם יש לנו אינספור של דברים שאנחנו רוצים לאחסן רצוי לחשוב על קיר כוח שמכיל פתרון אחסון ועושה לנו סדר ויופי בו זמנית. למשל, ניתן לקחת את קיר הטלוויזיה ולבנות מסביבו יחידת נגרות מעניינת שתשלב בתוכה גם מידוף פתוח לדברים היפים שאנחנו רוצים להראות וגם דלתות וחלקים סגורים לאחסון שאר הדברים.
2. ניתן לייצר ספריה מרשימה בחלל הציבורי של הבית ואם יש לנו בית דו קומתי אז להשתמש בחלל שמתחת למדרגות לארון אחסון סגור.
3. בחדר השינה ניתן לשלב ספסל נוי שמכיל בתוכו אחסון ואם אין לנו מקום לדברים מסוימים כמו נעלים או תיקים אפשר בהחלט לאחסן אותם בספסל.
4. במטבח – אם יש לכם אי, השתמשו בו לאחסון נכון ופונקציונלי לכלי המטבח והאוכל, אם אין אי קיים ניתן לרכוש כאלו מוכנים ולהשתמש בהם למקום נוסף של אחסון.

בתמונה – השראה לאחסון על גבי קיר כוח.

אז תחשבו מה חסר לכם בבית?
ואיזה פתרון יצירתי אתם צריכים כדי לעשות סדר בעיניים?