מסדרונות וחשיבותם

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

עולם של מסדרונות

לעתים אנשים תוהים מה עושים כאשר "נגזר" עלינו ללכת בעולם שלם של מסדרון כחלק מהחלל בו אנו נמצאים ביום יום שלנו. המסדרון יכול להיות משהו מאוד מונוטוני, משעמם ויכול ללוות אותנו לחוויה אחת ייחודית ושלמה. הוא יכול להיות מרכז החלל ויכול להיות החלק השולי במשרד.

הוא יכול להיות המקום הכי יפה שיש או המקום הכי חשוך ואפל שקיים בחלל. הכל נתון בידיים שלנו – שלי כמעצבת ושלכם כלקוחות – לאן אנחנו רוצים לקחת את כיוון המסדרון, אנחנו רוצים שהוא יעביר מסר? שהוא יעביר את החזון שלנו כבעלי משרד? כעובדים במשרד? שישדר את המטרות העסקיות שלנו? שיראה מי אנחנו לסתם אדם שעובר שם?

"אנחנו רוצים שהמסדרון יעביר מסר?"

רצון תמיד יש – השאלה שנשאלת איך מייצרים עניין במסדרון, בחלל צר לפעמים הוא קצר ולפעמים ארוך. רוב הפעמים במסדרונות יש לו כל מיני כניסות לחדרים בודדים, ודלתות מכל צד – לא הדבר הכי מעניין שיש אם חושבים על זה לעומק.
והפעם, קיבלתי אתגר לחלל משרדים מגניב במיוחד עם מסדרון ארוך ומלא "מתנות" של דלתות מהצדדים. אחת השאלות ששאלתי את עצמי היא איזה מתנה אני בוחרת להעניק לחלל הזה? וזו בהחלט שאלה נפלאה, אז אספר לכם מה המתנה שלי לעובדים ולמשרד, ואיך אני אצור להם חוויה מעשירה שמתאימה למה שהם רוצים לשדר.

הרעיון – ליצור משהו צעיר, צבעוני, מעניין וייחודי. כל אלו אכן מילים עם עומק ומשמעות וכל מילה היא עולם בפני עצמה. בתור מעצבת פנים לקחתי כל מילה בנפרד והמחשתי אותה לחומר וחלל שלם. המסדרון מתנה שיצא הוא המסדרון הכי טוב עבורם, זו המתנה שהם ציפו לה והיא תשנה להם את איכות החיים ב180 מעלות. מחלל חשוך וקודר זה יהיה המסדרון הכי יפה שיש, המסדרון שכל לקוח פוטנציאלי רוצה לעבור בו, להתרשם מהשימוש בגרפיקה, בחומריות שונה, מניצול החלל במסדרון שיש לנו עבור פינות הסבה ונגלה לפנינו עולם שלם של טקסטורות וחומריות.

אז חברים – מסדרון זה לא סוף העולם, צריך לדעת לנצל אותו פשוט כמו שצריך על הצד הטוב ביותר אם יש לכם משהו שממש מפריע לכם להכל יש פתרון עיצובי רק צריך לדעת לעשות את זה בדרך הנכונה.