משרדי TalkMaster, בית הספר לדיבור בפני קהל

- PROJECT INFO

על הפרויקט

כיוצאת חיל האוויר, הכרתי את רותם באחת מההרצאות שעשתה במפגש יוצאות חיל האוויר, הקליק ביננו היה מידי, כי רותם היא אחת כזו שכובשת את כולם/ן!! בידע האינסופי שלה ובדרך שבה מעבירה את הדברים אי אפשר שלא לשבות בקסמיה.

באוגוסט 2021 יצאנו לדרך, רותם בדיוק הייתה בתהליך בניית הבית שלה אשר תוכנן ונבנה ע״י גל אדריכלים והיא פנתה אליי לצורך תכנון ועיצוב קומת המרתף המיועדת להיות קומת המשרד שלה. הקומה מורכבת ממספר חללים, ביניהם, חלל הרצאות, סדנאות, קורסים, פינת המתנה, מטבחון שירותי אורחים וחצר אנגלית. לבקשת רותם השפה העיצובית צריכה להיות מיוחדת ונועזת ועל כן פנתה אליי כי עיצוב המשרד חייב להיות שונה מעיצוב הבית! אז יצאנו לדרך ואחרי דרך ארוכה הגענו לעיצוב חלל משרדים שבאמת לא תראו בכל מקום, עיצוב שיצבוט לכם את הלב וישאיר אתכם ללא מילים – בדיוק כפי שרותם עושה בחיים!

קצת על בחירת החומרים לעיצוב כל חלל:

קיר הירידה למדרגות – קיר הפרצופים, זה הקיר שאותו כל אחד ישר פוגש כשיורד למשרד, הפרצופים אומר הרבה בדיבור מול קהל ובמה שרותם עוסקת, הפרצופים איתם אנשים מתמודדים בחיי היום יום שלהם, בהרצאה שלהם והם האנשים שיקבלו את פניכם כשתהיו שם ותתכוננו להרצאה של חייכם😉
חלל השירותים שלנו – הכנסנו פנימה את צבעי המותג באריחי קרמיקה האדומה המשולבים עם הפישבון הלבן וטפט האבסטרקט שבחרתי לנו שייתן את הטאץ׳ הסופי שם ויעשה את כל הוואו!
המטבחון – כשם שרותם מכניסה הרבה עניין לחיים של מי שהיא מלווה אותו בתהליכים, בין אם זה הרצאה אחד על אחד או קורס לדיבור מול קהל ולמידת הצגה עצמית ועוד המון עשייה! בחרנו בטפט הפלפלים האדומים כי פלפל לא חסר אצלה! (אתוודה שזו הייתה יציאה של רותם!)
חלל ההרצאות – תכננו חלל דינמי שמאפשר גם ישיבה בסדנאות, גם ישיבה בהרצאות וגם חלל אינטימי יותר להרצאות אחד על אחד המשלב בתוכו קיר אינסטגרם שעוצב גרפית ע״י טל מנור עם ספסלי ישיבה קטנים המעצימים את החוויה מעבר להגיע לסתם עוד הרצאה.
המשרד – תכנון המשרד של רותם נעשה בקווים נקיים ששוברים עם תמונה סופר מיוחדת שמצאתי לנו המתארת בדיוק את השילוב של רותם:

שני חלקים של המוח המתחברים לישות אחת ומתארים את מה שרותם עושה בחייה ואת מי שהיא!

 

לסיום, יש משרדים ויש משרדים – אבל משרד כזה שמח שיצבוט לכם בלב אין הרבה! וזו המשמעות האמיתית של כל תהליך עיצובי באשר הוא.

פרויקטים נוספים

משרדים
משרדים