כוחו של קיר כוח

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

כוחו של קיר כוח II עיצוב גן ילדים

עוברת על כולנו תקופה לא פשוטה, בעיצומה של תקופה זו כולם רוצים לעשות שינוי! בין אם זה בבית שלנו, בין אם זה בעסק, אנחנו רוצים לשנות אווירה, לשנות את העיצוב בו אנו חיים ובעיקר לעשות דברים שמשמחים אותנו וגורמים לנו לשכוח מהמצב בו אנחנו שקועים. אז אחד מהדברים שאפשר להתחיל איתו נקרא "קיר כוח".

קיר כוח הוא קיר שנמצא בכל פרויקט, בדרך כלל זה יהיה הקיר המרכזי בבית או במשרד, הקיר שכאשר אנחנו נכנסים לחלל מסוים הוא ישר יקפוץ לנו בעין.
זה יהיה קיר מעניין, חדשני ומיוחד. קיר אשר משלב בתוכו אפקטים מעניינים, טקסטורות, צבעוניות וגרפיקה מיוחדת.

קיר שיהיה וואו אחד גדול.

אז הנה לכם דוגמה, למישהי שרצתה לעשות שינוי! והחליטה להגשים את חלומה ולעבור גן, כשפנתה אליי ביקשה שניקח שני חדרים בבית שבו היא גרה ושניצור מהם חלל אחד גדול, גן חדש ומיוחד. מפאת שתפקידה בעיקר לעבוד עם ילדים, חשבתי איך ניתן יהיה ליצור חוויה נעימה הן לילדים שמגיעים אליה והן לסייעות והן לעצמה.

ילדים בפני עצמם הם עולם ומלואו, עולם שכולו שמחה, עולם מלא בצבע, חיים, קסם, אהבה ואלו המוטיבים הרגשיים אשר השפיעו עליי בתור מעצבת פנים. אחד הדברים החזקים בפרויקט שניתן לשים לב אליו הוא קיר הכוח שלנו, קיר כוח זהו קיר ייחודי המבליט את החזון שלנו, המטרות של העסק שלנו, למי אנחנו משנים חיים ובמה אנחנו עוסקים. הקיר לא מאופיין במילים אלא בחומר.
ניתן לראות את קיר הכוח שעיצבתי אצלה – הריבועים המשתנים בכל מיני צבעים, הצבעוניות שלו משדרת כל ילד שהוא עולם צבע בפני עצמו, משדרת שמחת החיים ושינוי איכות החיים שהיא בתור גננת נותנת עבור הילדים הללו. מה שמיוחד בקיר הכוח שלנו שהוא גם מעשי, הילדים יכולים להוציא בכל רגע נתון את הריבועים הקטנים ולהרכיבם חזרה ללוח [עד איפה שהם מגיעים כמובן].
לסיום, קיר כוח הוא משמעותי בכל עיצוב חלל באשר הוא, זהו יהיה הדבר הראשון שתתחילו ממנו כאשר תרצו לבצע שינוי או בעיצומו של תהליך שיפוץ/עיצוב, אל תוותרו על הקדשת הזמן לקיר זה והשינוי יהיה עצום.