עבודה מהבית – הסטייל החדש ממש כאן

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

אז אנחנו בתקופה משוגעת ON&OFF עם הקורונה שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו ואנחנו לומדים לחיות איתה – לטוב ולרע.

בתקופה הזו ענף התעסוקה עשה שינוי משמעותי והעביר את רוב העובדים לעבודה מהבית – בין אם זה בקפסולות או פשוט כי רצוי שיעבדו מהבית על מנת לא לסכן אף אחד.
וכשאנחנו מעל שנה בטירוף הזה הגיע הזמן לסדר לנו חדר עבודה כמו שצריך, חדר עבודה שייתן לנו וייב טוב, רצון להישאר בבית ובחדר ולעבוד ממנו, כזה שיהיה מרענן שיכניס לנו חום וחמימות ולא יהיה קר ומנוכר.

אז איך נעשה את זה?

קודם כל נכניס חומרים וטקסטורות חמים כגון: פרקט, צבעים נועזים כאלו ואחרים שאתם אוהבים ומתחברים כמובן, אם אתם עצמאיים אז תכניסו את הצבעוניות של העסק שלכם בכל המובנים!, גרפיקה מעניינת שתיצור את העניין בחלל ותהיה שונה ומיוחדת מהשגרה בה אנחנו נמצאים. תכניסו צמחייה, צמחייה תמיד משרה אווירה של התחדשות, צמיחה, חדשנות, רוגע ופרואקטיביות.
אם יש לכם מקום אז תדאגו לעצמכם גם לפינת ישיבה שתוכלו סתם לנוח לכמה דקות עם כוס קפה ביד. ואם אתם כאלה שמתוקף עבודתכם צריכים לקשקש הרבה כמו בחדר במשרד אז הכניסו טפט לוח מחיק והדביקו אותו על גבי הקיר, הוא יכול להיות משודרג בתוך מסגרת עץ וכך אנחנו מקבלים פן משרדי אחר לחלוטין! ואנחנו הופכים את שגרת העבודה מהבית להרבה יותר מעניינת, מיוחדת וסופר עיצובית ממה שאנחנו מכירים/רגילים.

דוגמה מעניינת לחלל עבודה אחר וייחודי – תיקחו השראה ותבנו את הייחודיות המתאימה לכם.