וכך נולד הצבע הירוק

שיתוף
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

עיצוב פנים מורכב ממכלול שלם של גוונים, טקסטורות, צבעים, גרפיקה, אומנות, הפיצ'יפקס הקטנים והאנשים.

בסוף, כל המרכיבים יחד יוצרים עוגה אחת שלמה ומושלמת!

לעיתים, אנחנו חוששים להכניס צבע לבית מהפחד שזה יימאס או יהיה "טו מאץ" ואז אנחנו בוחרים ללכת על הקו הנקי – אפור, לבן שחור… אז כמו שהספקתם להכיר את עולם העיצוב שאני מדברת עליו ונוגעת בו אתם יכולים להבין כי אין חשש להכניס צבעים הביתה – נהפוך הוא – הצבעים ימלאו לכם את הבית או המשרד בחיים, בעולם משלהם שיצרו הרמוניה ואנרגיות גבוהות. הדרך הנכונה לעשות זאת היא לדעת איך להשתמש נכון בצבעוניות וליצור חוויה אחת שלמה ומאוזנת.

גווני הצבע הם אינסופיים ואפשר בהחלט ללכת לאיבוד.

היום החלטתי לדבר על הצבע הירוק.

הצבע הירוק מסמל צמיחה, התחדשות, צמחייה, חדשנות, שמחה בלב ואושר. הירוק משרה רוגע נפשי ונותן וייבים טובים למי שנכנס לחלל כזה. אנחנו תמיד רוצים להיות רגועים, רוצים להיות בתהליך צמיחה תמידי, בין אם זה בחיים האישיים שלנו או אפילו בעסק שלנו! הרצון לגדול ולצמוח הוא תמיד בלב שלנו!

אז אל תחששו להכניס אותו פיזית לחיים שלכם – בין אם זה להכניס את הצבע הירוק כצבע קיר דומיננטי בבית, בחלל הציבורי למשל, או כאלמנטים של צמחייה, או בגווני הריהוט שאתם בוחרים לבית שלכם או למשרד. בלי לחשוב יותר מידי, פשוט לעשות, תאזנו אותו עם הגוונים המונוכרומטיים, עם חומרים חמים כמו עץ ותראו איך תקבלו מסה אחת של חלל מאוזנת ומושלמת.